BÖHLER

 Tarihi  1446 yılında Kapfenbergte ilk çekicin üretilmesine dayanan Böhler,  Albert ve Emil Böhler kardeşler tarafından Avustuya Styria bölgesinde kurulmuştur.

 Böhler Edelstahl GmbH & Co KG şirketi dünya çapında yüksek hız çelikleri, takım çelikleri ve özel çelikler konusunda en önemli oyuncusudur. Kuruluşundan günümüze dek metalurji alanında sürekli gelişmelere katkıda bulunmuş ve dünya çapında standartları belirlemiştir. Bunun en iyi kanıtı ise bugün sahip olduğu 250 den fazla çelik çeşididir.

 Böhler çelikleri, kesici takımlardan her türlü bıçak üretimine, plastik kalıp endüstrisinden gıda ve ambalaj sanayine, döküm ve özel malzemelerin üretiminden havacılık sanayine,  enerji  sanayinden petrol ve doğalgaz sanayisine, tibbi ürünlerden otomotiv endüstrisine kadar  günlük ihtiyaçlarımıza ait üretilen her türlü ürün ve üretim alanında kullanılmaktadır.

 Ekonomiye en büyük katkımız, müşterilerimize ihtiyaç duydukları malzemeleri temin ederken, teknik alanda en yüksek performansı almalarını sağlamaktır. Müşterilerimizin rekabet gücünü arttırabildiğimiz sürece varız. Uluslararası satış ve hizmet ağımız sayesinde Böhler kalitesinin her zaman elinizin altında olmasını temin etmekteyiz.

 37 yıldır Türkiye’ de kaliteyi bayileri aracılığı ile tüketicileriyle buluşturan Böhler, 2013 Ekim ayı itibari ile yeni “Böhler Türkiye” organizasyonu ile yatırımlarını genişleterek yüksek hız çelikleri, özel çelikler , takım çelikleri stok, kesim, satış / satış sonrası hizmetler, işleme ve ısıl işlem hizmeti ile Gebze/Çayırova daki merkezinde faaliyete geçmiştir.

 Takım Çelikleri

 Sıcak Iş takım çelikleri

Soğuk İş takım çelikleri

Plastik Kalıp Çelikleri

HSS- Yüksek Hız Çelikleri

Toz Metalurjik Malzemeler

 

Özel Çelikler

 Paslanmaz Çelikler

Valf Çelikleri

Cam Endüstrisi için özel alaşımlar

Havacılık Endüstrisi için özel çelikler

Petrol ve doğalgaz Endüstrisi için özel çelikler

İnconel alaşımları

 www.bohlerturkiye.com.tr

www.bohler-edelstahl.com

 

Saç ve Plakalar

 BÖHLER Bleche GmbH & Co KG ‘ nin başarısının en büyük payı , çalışanlarının mesleki yeterlilik, eğitim ve motivasyona sahip olmasıdır. Yenilikçi yatırımları sayesinde müşterilerine daima kalite ve maliyet avantajı, çalışanlarının motive olmasını ve doğanın korunmasına büyük katkı sağlar.

Amacımız ürün ve hizmet kalitemizi daima iyileştirmek, geliştirmek ve müşterilerimizle uzun ömürlü iş ilişkilerin temelini sağlamak.

Firma politikamız; çapraz haddelenmiş saç ve saç işleme konusundaki liderliğini daima geliştirmektir ve müşterilerimizin yüksek kalite ve ihtiyaçlarına cevap vermektir.

 www.bohler-bleche.com

 

Özel dövme malzemeler

 BÖHLER Schmiedetechnik GmbH & Co KG, dünya çapında 200 den fazla müşterisiyle havacılık ve enerji sektöründe lider tedarikçi konumundadır.

Uçak sanayisi için yüksek kalitede komponent ve kırılmaz bağlantı elemanları üretmektedir. Bunlar başlıca uçak türbinleri ve stabilizatörleri, gövde, kanat, iniş takımları gibi geniş bir yelpazeyi kaplamaktadır.

Bunun yanı sıra gaz ve buhar santralleri için türbin kanatları, gemi dizel motorları gibi birçok özel dövme parçalar üretmektedir.

Titanyum alaşımları, yüksek alaşımlı çelikler ve nikel bazlı alaşımlar ana faaliyet alanımızdır.

 www.bohler-forging.com