UDDEHOLM

Takım Çelikleri

İsveç çeliğine ününü sağlayan, 1668 yılından itibaren İsveç’in ortalarında adını aldığı Uddeholm kasabasında çelik imalatına başlayan fabrikadır. Dünyanın lider takım çeliği üreticisi Uddeholm, günümüzde faaliyetini İsveç’in Hagfors şehrinde sürdürmektedir. Yeni çelikler geliştirir, bunları dünyanın her yerinde kalıpçıların ve kalıp kullanıcılarının hizmetine sunar, teknik desteğini sağlar. Impax Supreme, Orvar 2M, Sverker 21 ve Dievar gibi çelikleri geliştirmiş üreticidir.

Uddeholm takım çeliklerinin Türkiye’de çok iyi bilinmesi ve tercih edilmesinin ardında da bu büyük tarihsel birikim yatmaktadır. Türkiye’de elli yıldır Uddeholm takım çelikleri kullanıcısına ulaşmaktadır.

2013 yılına kadar Associated Swedish Steels AB ya da kısa adıyla ASSAB olarak faaliyet gösteren Uddeholm takım çeliklerinin Türkiye satış organizasyonu, üretici fabrikasının adını alarak Uddeholm haline gelmiş ve Böhler-Uddeholm Çelik San. ve Tic. A.Ş. ticari kimliği altında hizmet etmeye başlamıştır.

Dünya üzerinde pek çok ülkede, pazarın taleplerini karşılayacak nitelikteki çelikleri size tedarik edecek, uzun soluklu tecrübenin getirdiği know-how ile bilgi ve tecrübesini sizlerle paylaşmaya ve çalışmaya hazır bir Uddeholm organizasyonu bulabilirsiniz.

Uddeholm, Türkiye’de sadece takım çeliği değil aynı zamanda ısıl işlem, işleme, kaplama, desen gibi kalıpçının ihtiyacı olan tamamlayıcı alanlarda da hizmet vermektedir. Bu hizmeti de Böhler-Uddeholm Çelik San. ve Tic. A.Ş. çatısı altında vermektedir.

Uddeholm Türkiye, merkezi Çayırova Kocaeli'de olmak üzere, Türkiye’de tam on iki farklı birimle, beş farklı kentte siz değerli müşterilerine hizmet etme gayreti içindedir.

 Soğuk iş takım çelikleri

Sıcak iş takım çelikleri

Plastik kalıp çelikleri

Toz metalürjik takım çelikleri

Takım tutucular için özel çelikler

Komponentler için özel çelikler

 

www.uddeholm.com

www.uddeholm.com.tr

 

 Bant Çelikleri

UDDEHOLM ve ASSAB dünya genelinde bant çelik taleplerini karşılayan lider kuruluşlardan biridir. Hassas bant çelikleri ve bu malzemelerin gelişmiş uygulamalarında uzmanlık hizmeti alınan ve teknik destek veren de bir firmadır. Malzeme seçiminde müşterilerimizin değerli bir ortağıyız.

UDDEHOLM ve ASSAB yüksek kalitedeki malzemelerin hassas ve dar toleranslarda üretiminde dünya çapında tanınan bir firmadır. Bizimle çalışırken, uygulamalarınızdaki deneyimlerinizi ve bizim endüstriyel uygulama ve malzeme hakkındaki birikimlerimizle birleştirmeyi hedefliyoruz.

Müşterilerin ihtiyaçlarına göre, cerrahi aletlerden valf çeliklerine kadar yeni ürün ve malzemeler geliştirebiliyoruz.

 Kesme için Keskin Kenarlı Takımlar

Neşter Çeliği

Bıçak Çelikleri

Kompresörler için Flaper Valf Çelikleri

Tekstil Endüstrisi için Parçalar

Yumuşak-Mandallı İğne Çelikleri

Sertleştirilmiş-Tarama Makinaları için-Tarak Çelikleri

Darbe Sönümleyici Valfler & Yaylar 

Diğer Özel Uygulamalar

Şerit Kalıp Çeliği

Profil ve Uygulamalar

 http://www.uddeholmstrip.com/en/